Moda Klasik Mobilya

Modoko

Modoko mobilya kenti, birçok farklı mobilya çeşidini bir arada bulabileceğiniz sayılı yerlerden bir tanesidir. İstanbul’da yer alan mağaza, hemen hemen her kalitede ve her fiyatta ürün bulunmaktadır. Yeni evlenecek olanlar ya da evini yenilemek isteyenler burada aradığı pek çok farklı türde mobilyayı bulabilirler. Bunun yanı sıra halı, perde, tekstil ürünlerini ev dekorasyonu için gereken her şeyi Modoko’da bulabilirsiniz. Ofis mobilyalarını da yine Modoko’da bulabilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip mağaza, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz yerlerden bir tanesidir. Örneğin perdelerinizi değiştirmek istiyorsanız yeni modaya uygun tüm perde modellerini burada çok daha kolay ve çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

modoko_1

Modoko müşterilerine pek çok ayrıcalıkta sunmaktadır. Moplus uygulaması, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve burada ki mağaza sahiplerini de destekleyen bir projedir. Moplus uygulaması ile Modoko’da yer alan mağazalar denetlenmekte ve müşterilerden gelen şikayetler değerlendirmektedir. Bu uygulama ile karşılıklı daha fazla memnuniyetin elde edilmesi amaçlanmaktadır. Modoko, Moplus uygulaması sayesinde, istediğinin dışında bir ürün aldığında ya da ayıplı bir ürün satın aldığında sorunun takipçisi olmaktadır. Ve karşılıklı sorunun en kısa sürede giderilmesini sağlamaktadır. Bu uygulama sayesinde gönül rahatlığı ile Modoko’dan alışveriş yapabilirsiniz. Modoko’da bu uygulama sayesinde satın aldığınız kumaşların 6 ay olması gerekirken, 1 yıla uzatılmakta, normal olarak 1 yıl olması gereken mobilya garantileri 2 yıla kadar uzatılmaktadır. Burada yüzde yüz müşteri memnuiyeti amaçlanmaktadır.

Modoko’dan ürün almak sağladığı uzun garanti süreleri ile çok daha avantajlıdır. İstediğiniz ürünü tereddüt etmeden çok daha uygun şartlarda alabilirsiniz. Evinizi ya da ofisinizi yenilemek istediğinizde, ya da yeni ev veya ofis kurmak istediğinizde, Modoko’dan istediğiniz ürünü çok uygun şartlarda alabilirsiniz. Perde, mobilya, aksesuarların pek çok çeşidini burada bulabilirsiniz. Modoko sunduğu çeşitlilik ile 7 gün hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz zaman Modoko’dan alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Modoko Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. şuayyip dedi ki:

    modoko tarzı mobilya çarşılarını çok seviyorum. ürün çeşitliliği nerde fazlaysa orası en iyisidir benim için.

  2. ismet dedi ki:

    modoko mobilya kentinden ofis mobilyalarını almıştık gerçekten çok memnun kaldık. çeşit olanağı çok fazla.

  3. birol dedi ki:

    modoko mobilya kenti mobilya açısından zengin bir çarşı.görülmeli.

Yorum Yaz


Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Asortie mobil mobil uygulaması

Ziyaretçi Görüşleri

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close