Moda Klasik Mobilya

Karyola Modelleri

Karyola Nedir?

Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından, rahatlayıp dinlendiğiniz yatak odalarınızın en önemli mobilyaları arasında bulunan karyolalar, her zevke ve tercihe uygun farklı modelleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Uzun zamandır kullandığınız yatak odası mobilyalarınızı tamamen değiştirmek istiyor ya da belli başlı değişiklikler yaparak yatak odanıza farklı bir hava katmak istiyorsanız, kendinize uygun bir tasarım mutlaka bulacak ve yatak odanızın bambaşka bir havaya bürünmesini sağlayabileceksiniz. Yatak odası mobilyalarınızın tamamını değiştirmek istiyorsanız takım halinde oluşturulmuş tasarımları kolaylıkla mağazalarda bulabilirsiniz. Mobilyalarınızın tamamını değiştirmekten yana değilseniz ve sadece belli başlı değişiklikler yapmak istiyorsanız istediğiniz mobilyaları ayrı ayrı seçenekler halinde de bulabilirsiniz.

Klasik ve Modern Karyola Modelleri

Yatak odanız için mobilya tercihinizi gerçekleştirmeden önce odada nasıl bir hava yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Klasik bir tarzdan mı yanasınız yoksa modern çizgilere sahip mobilyalar mı tercih ediyorsunuz? Vereceğiniz karara göre farklı modellerde tasarlanmış olan klasik ve modern karyola modelleri arasından tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Eğer evinizde genel olarak klasik bir tarz hakimse, yatak odanız için seçeceğiniz mobilyalarda bu tarza uygun olarak klasik modeller arasından olmalıdır. Aynı şekilde modern bir tarza sahip mobilyaları evinizde kullanıyorsanız o zaman modern tasarımlı yatak odası mobilyalarına göz atmanız evinizin bütünlüğünü korumanız açısından daha uygun olacaktır.

İsterseniz fazla eşyalarınızı depolama amacıyla kullanabileceğiniz çekmeceli modeller ya da daha şık bir görüntüye sahip olan metal yatak mobilyaları ile yatak odanızda nostaljik bir hava yakalayabilirsiniz. Tam bir retro havası yaratan bu metal mobilyalar ile şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

karyola-başlıkları

karyola-çeşitleri

karyola-fiyatları

karyola-modelleri

karyola-modelleri-modoko

karyola-nedir

Karyola Fiyatları

Farklı modellerinin yanı sıra farklı kalite seçeneklerine de sahip olan yatak mobilyalarının fiyatları da kullanılan malzemelere ve tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize en uygun olan mobilyalar arasından seçim yapabilmek için karyola fiyatları araştırması yapabilir, malzeme ve tasarımlarına göre sizin için uygun fiyatlara sahip olan modellere karar verebilirsiniz.

Karyola Modelleri Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. rabia dedi ki:

    ferforje karyolalar çok hoş ve nostaljik duruyor. eski zamanları hatırlatıyor bana.

Yorum Yaz


Asortie Mobilya Android Uygulaması Çıktı !!

Asortie mobil mobil uygulaması

Ziyaretçi Görüşleri

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close